19 Şubat 2020 Çarşamba

Tantik başarılar diledi

tantik-basarilar-diledi-


30 Ocak 2020 Perşembe 20:25

Birinci Amatör Küme'de uzun süren mücadelenin ardından Play-Off 'a kalan takımlar belli oldu.

 

Cuma günü başlayacak olan Birinci Amatör Küme Play-Off müsabakalarında;  Anadolu 19 Mayıs Spor, Adalet Gücü Spor, Vefa Spor ve İmamoğlu Belediyespor mücadele edecek. 

 Play-Off mücadelesi yapmaya hak kazanan Vefa Spor yöneticisi Necim Tantik ise Play-Off'da mücadele edecek olan takımlara başarılar dilerken, amatör spor kulüplerinin önemine dikkat çekti. Tantik;

 

"Öncelikle gerçekleşecek olan Birinci Amatör Küme Play-Off mücadelesinde mücadele edecek tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.

 

Amatör liglere verilen destek hiç şüphesiz ki, ülkemizdeki sporun gelişmesinde çok önemli bir etkendir. Spor yapmak isteyen, geleceğin yıldız adayı olan gençlerimize ve yerel sporculara destek vermek sadece sosyal sorumluluk değil bunun ötesinde ülkemize yapılan bir hizmettir. 

 

Biz de bu anlayış ile genç kardeşlerimize destek vermek için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Çünkü sporun geliştiği bir mahallede, semtte, ilçede, şehirde, ülkede mutlaka gelişmişlik de artacak, suç oranları azalacak ve daha sağlıklı nesiller yetişecektir. 

 

 

 

Biz Vefa Spor yöneticileri olarak gençlerimizin önünü açmak için maksimum çaba sarf ediyoruz. Vefa Spor Kulüp başkanımız Cengiz Kaskat başta olmak üzere tüm yöneticilerimiz bu anlayışla hareket ediyor. Ve şundan eminim ki; gerek Play-Off mücadelesine hak kazanan takımlarımızın gerekse bu platformda emek veren tüm takımlarımızın yöneticileri aynı düşüncelerle hareket etmektedir. 

 

Ben genç sporculara destek veren tüm yöneticilerimize teşekkür ederken, Play-Off mücadelesine hak kazanan başta yöneticilerinden birisi olduğum Vefa Spor kulübümüz olmak üzere Anadolu 19 Mayıs Spor, Adalet Gücü Spor,  ve İmamoğlu Belediyespor'a başarılar diliyorum" açıklamasında bulundu. 

 

 

 

 

Haberin etiketleri:

Vefaspor


Haber okunma sayısı: 28

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GENEL GÜNDEM

Şiddet ortamı kader değildir

Hekim ve Sağlık Çalışanları 15 Mart’ta Ankara’da buluşuyor!

BARO'NUN EĞİTİM SEMİNERİ TAMAMLANDI

“TEORİ VE UYGULAMA AÇISINDAN KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI” KONULU İLERİ EĞİTİM SEMİNERİ SERTİFİKLAR

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA