19 Şubat 2020 Çarşamba

Mersingücü’nde Başkan Nas, Güven Tazeledi

-mersingucunde-baskan-nas-guven-tazeledi


27 Ocak 2020 Pazartesi 12:07

Mersingücü GSK, 4. Olağan Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirdi.


Mersingücü Gençlik ve Spor Kulübü, Akdeniz Belediyesi Konferans Salonunda, 4. Olağan Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirdi.
Divan Başkanlığını Levent Özbay’ın, başkan yardımcılığını Hasan Tüzün’ün, katip üyeliklerini ise Yılmaz Akbaş’ın ve Fatma Çakar’ın yaptığı olağan genel kurul toplantısı Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı.


Okunan İstiklal Marşı’ndan sonra açılış konuşmasını yapan başkan Ahmet Nas, amaçlarının sporda önce ahlak ve maneviyat düsturuyla, ahdine, akdine, sözüne sadık, özü, sözü bir sporcu nesiller yetiştirmek olduğunu ifade etti. “Geçtiğimiz 3 yıl içerisinde birçok alanda ilklere imza atmayı başardık.” diyen Nas, imam hatip liseleri arasında, 10 farklı branşta, Mersin’de ilk kez geleneksel ve modern spor oyunları projesini Mersingücü GSK’nın hayata geçirdiğini kaydetti. “Mersin Valiliği’nin, Akdeniz Kaymakamlığı’nın, Akdeniz Belediye Başkanlığı’nın, Mersin İl Emniyet Müdürlüğü’nün, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün, Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ve Mersingücü Gençlik ve Spor Kulübü’nün işbirliğiyle geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz ve içeriği bakımından Türkiye’de bir ilk olan Akdeniz Kardeşlik Ligi’nin bu yıl 2.’sini gerçekleştireceğiz.” diyen ve bağımlılıkla mücadele kapsamında tiyatro oyununu sergilediklerini ifade eden Ahmet Nas, kültür, sanat ve spor alanında gerçekleştirdikleri faaliyetlere destek veren herkese teşekkür etti.


Yönetim kurulu faaliyet raporunun Mehmet Sönmez tarafından ve denetleme kurulu faaliyet raporunun Eyüphan Acar tarafından okunduğu genel kurulda yeni dönemde görev alacak isimler de belirlendi. Ahmet Nas’ın başkanlığında tek listeyle yapılan seçimde oy birliği ile yeni yönetim kurulu belirlendi, buna göre yeni dönemde Mersingücü Gençlik ve Spor Kulübü’nü yönetecek liste şu şekilde oluştu:

Ahmet Nas, Mehmet Sönmez, Levent Özbay, Hasan Tüzün, Eyüphan Acar, İsmail Gül, Mevlüde Karakaya, Behlül Kök, Ahmet Gümüş, Ömer Gürkan, Fatma ÇakarHaber okunma sayısı: 34

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GENEL GÜNDEM

Şiddet ortamı kader değildir

Hekim ve Sağlık Çalışanları 15 Mart’ta Ankara’da buluşuyor!

BARO'NUN EĞİTİM SEMİNERİ TAMAMLANDI

“TEORİ VE UYGULAMA AÇISINDAN KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI” KONULU İLERİ EĞİTİM SEMİNERİ SERTİFİKLAR

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA