19 Şubat 2020 Çarşamba

adana gün

Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Seçmeleri Adana’da Tamamlandı

-anadolu-yildizlar-ligi-yuzme-secmeleri-adanada-tamamlandi


29 Ocak 2020 Çarşamba 16:11

Spor Genel Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan “11-12 Yaş 1. Vize Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Seçme müsabakaları” Adana’da yapıldı.

Rıza Salih Saray Yüzme Havuzunda yapılan müsabakalarda sporcular federasyonun belirlediği yüzme baraj derecelerini geçmek için yarıştılar. 12 Kulüpten 226 sporcunun yarıştığı seçmelerde, sporcular Anadolu Yıldızlar Ligi seçmesi içinde yarıştı.

Yüzme Adana İl Temsilcisi Sabri Şanlı,  " Yarışlarımıza katılım her geçen gün artıyor. Bu sayının artması bizleri mutlu ediyor. Katılımcı sayıların artışında ki en önemli sebep İl Müdürlüğü’müzün düzenlediği yaz okulları ve kurslarının olmasıdır. Ayrıca alt yapıda birçok başarılı sporcularımız mevcut. 2 gün suren müsabakalarda sporcularımız federasyonun belirlediği baraj derecelerini geçmek için kıyasıya mücadele ettiler. Anadolu yıldızlar ligi içinde yarışlarımızı yaptık. Burada başarılı olan sporcular belirlenip Adana karması olarak kentimizi temsil edecekler.  Bu bağlamda basta havuzun tahsisini yapan ve bizleri sürekli destekleyen İl Müdürümüz Abdulkadir Ataşbak olmak üzere, tüm sporcularımıza ve onlara emek veren antrenörlerimize teşekkür ederim."

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şefi Halinifi Altun ile Yüzme Havuz Amiri Selçuk Babacan müsabakaları yakından takip etti.Haber okunma sayısı: 49

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GENEL GÜNDEM

Şiddet ortamı kader değildir

Hekim ve Sağlık Çalışanları 15 Mart’ta Ankara’da buluşuyor!

BARO'NUN EĞİTİM SEMİNERİ TAMAMLANDI

“TEORİ VE UYGULAMA AÇISINDAN KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI” KONULU İLERİ EĞİTİM SEMİNERİ SERTİFİKLAR

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA