19 Şubat 2020 Çarşamba

adana gün

KAMU BANKALARI İLE SORUNA DİKKAT ÇEKİLECEK

-kamu-bankalari-ile-soruna-dikkat-cekilecek


02 Ocak 2020 Perşembe 14:07

 AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) Ak Parti Adana il Başkanı Mehmet Ay ‘a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Kamu Müteahhitlerinin önündeki sıkıntılar ve çözümü ile alakalı önemli adımlar atıldı.

 

KAMU MÜTEAHHİTLERİNİN ÖNÜ AÇILACAK

Adana Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ay “AKAMDER in ziyaretinden memnuniyetini dile getirerek, Müteahhitlerin Ülke ekonomisindeki lokomotif görevi yaptığını ve bu sektörün ayakta kalmasına dikkat çekti. Bunun için iktidar olarak üzerlerine düşen desteği yapacaklarını” açıkladı. Ak Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay “Kamu Müteahhitlerinin özellikle Adana menşeili kardeşlerimizin önlerinin açılması gerekiyor. İlk olarak önümüzdeki günlerde Kamu Banka yetkili temsilcileriyle her iki tarafı bir araya getirip banka mektubu, teminat gibi konularda gerekli konulardaki kıstasları yumuşatma çabalarımız olacak. Tüm gayretimiz yatırım olarak işlerin açılması ve özellikle Adana Müteahhitlerimizin işlerin dahilinde olmasını sağlamaktır.” Dedi. 

HERŞEY ADANA İÇİN

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu açıklamasında “Geçirmiş olduğumuz süreçte yaşadığımız ekonomik sıkıntılar sektörü oldukça zora sokmaktadır. Buna birde Adana’daki yatırım işlerinde özellikle Kamu Bankaların önlerine çıkardıkları bürokratik engeller var. Bunların çözümü noktasında İl Başkanımız Mehmet Ay’ın alakası ve hassasiyeti bizi memnun etmiştir. Kendisine müteşekkiriz. Bu vesileyle kendisine görevinde başarılar diliyoruz. İnşallah bu yeni dönemle birlikte her şey Adana içi daha yaralı olacağına inanıyoruz.” Dedi.Haber okunma sayısı: 79

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GENEL GÜNDEM

Şiddet ortamı kader değildir

Hekim ve Sağlık Çalışanları 15 Mart’ta Ankara’da buluşuyor!

BARO'NUN EĞİTİM SEMİNERİ TAMAMLANDI

“TEORİ VE UYGULAMA AÇISINDAN KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI” KONULU İLERİ EĞİTİM SEMİNERİ SERTİFİKLAR

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA